Menu Zamknij

Nowe działania w Jaspis-Centrum Kobiety

Miesiąc maj okazał się dla nas wyjątkowo łaskawy i dlatego też mogłyśmy otworzyć Jaspisowe Centrum na nowe działania.  Nasz harmonogram https://jaspisck.pl/harmonogram/ wypełnił się różnymi propozycjami, które po krótce opisałam dla Ciebie poniżej.

  • CENTRUM OTWARTE STACJONARNIE. Jest to czas, w którym możesz przyjść do Centrum i porozmawiać ze mną,  zapytać i uzyskać informacje na temat naszych obecnych propozycji i na temat naszych najbliższych planów warsztatowych. Jest tego wszystkiego bardzo dużo. Zapraszam Cię serdecznie :).
  • JASPISOWA BIBLIOTEKA jest to czas, w którym możesz przyjść do Centrum i przy dobrej lekturze, w fotelu lub na sofie, wypić kawę i się zatrzymać… Od stycznia tego roku, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca (z małymi sytuacyjnymi odstępstwami 😉 pojawiają się na naszym profilu Facebook, propozycje wartych przeczytania i polecanych przez konkretne dziewczyny z naszego grona książki. Właśnei w taką literaturę jest wyposarzona nasza stacjonarna biblioteka.
  • JASPISOWE WERNISARZE to spotkania Anny Gomuły (prowadzącej warsztaty artystyczne w Centrum) z uczestniczkami zeszłorocznego warsztatu “Kawa przy ołówku”. Są to spotkania, na których po krótkiej rozmowie z gościem  wernisażu możemy podziwiać prace i  ogromne pokłady piękna się w nich kryją. Do maja wernisaże były transmitowane na żywo na Facebooku. Dziś mozemy cieszyć się tym iż moga w nich uczestniczyć koleżanki, rodzina i każda osoba, która chciałaby miło spędzić czas w galerii kobiety, “która nie przypuszczała, że potrafi tak malować…”

  • GALERIA PRAC jest efektem wernisaży i trwa około dwóch tygodni od poznania autorki obrazów :). W tym czasie, w Centrum Kobiety jest wystawa  prac autorki :). Zapraszamy!

  • SPOTKANIA POWARSZTATOWE, są to spotkania kobiet, które w Centrum Kobiety ukończyły już swoje szkolenie i maja pragnienie ponownego spotkania się. Jest to czas, w którym kobiety dostają do użytku np: maszyny do szycia , nożyczki, sztalugi …w zależności od warsztatu jakiego dotyczy spotkanie i w miłej atmnosferze mogą już samodzielnie się rozwijać i na wzajem inspirować.