Menu Zamknij

nasza aktualna propozycja

Mamy wiele planów na warsztaty na ten rok. Poniżej znajdziesz całą aktualną propozycję, jaką dla Ciebie mamy. 

Uwaga, ilość miejsc w poszczególnych szkoleniach jest ograniczona.  Proszę, nie zwlekaj z zapisaniem się i wysłaniem do nas formularza zgłoszeniowego.
Jak to zrobić? Wypełnij formularz, który znajduje się pod opisem. Jeśli go tam nie ma oznacza to, że zapisy zostały zakończone. 

Warunkiem rozpoczęcia warsztatu jest skompletowanie odpowiedniej ilości osób. Będziemy Cię informować telefonicznie o zawiązaniu się całej grupy oraz terminie rozpoczęcia warsztatów. 

Będziemy Cię na bieżąco informować o harmonogramie.
Jeżeli jesteś z innego miasta, albo zgłosiłaś się zbyt późno, a chciałabyś uczestniczyć w naszych warsztatach odpłatnie, napisz do nas przez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w zakładce “Kontakt”. Postaramy się w przyszłości stworzyć takie warsztaty z myślą o Tobie!

Warsztat Podstaw Krawiectwa

Warsztat Podstaw Krawiectwa to szkolenie, na którym przy swoim stanowisku pracy, będziesz mogła zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności pracy z maszyną, pracy z materiałem i planowania wykroju. Na warsztacie będziesz mogła stworzyć swoje pierwsze uszyte własnoręcznie rzeczy, które będą mogły ustroić Twe mieszkanie.

Warsztat ten jest realizowany w grupie 8 kobiet, w wymiarze 16 godzin. Spotkania odbywają się raz w tygodniu.

Warsztat aktualnie trwa.

Warsztat ten został stworzony z myślą o kobietach, które szukają nowej pasji, chcą rozwinąć swoje umiejętności, nabyć pracę w nowym zawodzie. Szycie na maszynie daje możliwość tworzenia rzeczy, które w bezpośredni sposób mogą służyć całej rodzinie. Atmosfera panująca na zajęciach ma przede wszystkim dodać wiary w to, że “Jesteś w stanie tworzyć piękne rzeczy”!

Warsztat Podstaw Krawiectwa z elementami Warsztatu "o godności kobiety"

Warsztat ten, został stworzony z myślą wzbudzania i wzmacniania przynależności do miejsca, w którym się znajdujemy.

Każda kobieta potrzebuje wzmacniania swoich kompetencji, nabywania nowych umiejętności, z których mogłaby uczynić swoją pasję.

Warsztat, na który zapraszamy, jest miejscem, w którym poznasz podstawową budowę i obsługę maszyny, popracujesz z materiałem i wykrojami. Jest miejscem, gdzie będziesz mogła uszyć swoje pierwsze rzeczy własnoręcznie.

Warsztat został ubogacony o część Warsztatu "o godności kobiety". Ma on umożliwić Ci odkrycie na nowo wrodzonej i niezniszczalnej godności, która jest wpisana naturalnie w niezbywalnie w Twoją kobiecość.
Ma on rozbudzić poczucie własnej wartości i szacunek do samej siebie, aby żyło Ci się radośniej, lżej i PEŁNIEJ.

Warsztat jest realizowany w grupie 10 kobiet, na które przewidziane jest:
10 godzin warsztatu krawieckiego i
2,5 godziny warsztatu "o godności kobiety".

Warsztat realizowany jest w dwóch cyklach.
1 cykl aktualnie trwa.

TRWA NABÓR NA DRUGI CYKL WARSZTATU.

Celem warsztatu:

  • nabycie nowych umiejętności technicznych i interpersonalnych 
  • wzmocnienie poczucia własnej wartości poprzez warsztat i kontakt z innymi kobietami
  • nabieranie odwagi w tworzeniu 
  • zbudowanie relacji w grupie i odnalezienie swojej roli w grupie
  • nabycie umiejętności współpracy i komunikacji.
Zapraszamy 🙂